Про нас

“Аудиторська фірма "Систем аудит кепітел" створена у 2008 році аудитором, що має багаторічний досвід роботи в області бухгалтерського й податкового обліку, і практикуючим адвокатом, що спеціалізується в податковому праві.

Подібна форма організації, а також співробітництво з Адвокатською компанією "Соколовський і Партнери", дозволяє нам більш якісно надавати як аудиторські послуги так і неаудиторські, що мають усе більш важливе значення для оптимального керування підприємством.

Фахівці різних областей, що мають знання й досвід кожний у своїй сфері діяльності: менеджмент, право, аудит, бухоблік або податковий облік, не можуть оцінити ситуацію з усіх боків і правильно сформулювати цілі й завдання, дати відповіді на поставлені питання й знайти оптимальний варіант рішення в кожній конкретній ситуації. Це відбувається внаслідок погляду на проблему, з однієї вузькоспеціалізованої сторони.

Поєднавши воєдино знання із всіх областей, висококваліфіковані фахівці Аудиторської фірми "Систем аудит кепітел" виробляють стратегію та шляхи її виконання, що найбільш вірно й повно відповідає інтересам клієнта”.